Možná jste slyšeli od výrobce či známých, že olejová náplň v automatické převodovce je doživotní a nemusí se měnit. Opak je pravdou, žádná doživotní olejová náplň neexistuje.

Provádíme kompletní výměny olejových náplní v automatických převodovkách s dynamickým proplachem pomocí speciálního zařízení Spin ATF 5000. 

Ceník výměny oleje v automatické převodovce:

Alfa Romeo   Alpina     Audi     BMW      Citroen      Dodge      Fiat     Ford      Honda      Hyundai      Chevrolet      Chrysler     

Jaguar     Jeep      KIA      Land Rover      Mazda     Mercedes      MINI    Mitsubishi     Nissan      Opel      Peugeot      Porsche     

Renault      Seat     Subaru     Suzuki    Škoda    Toyota   Volkswagen      Volvo

 

Proč měnit olej v automatické převodovce?
Olej v automatické převodovce se časem a nájezdem kilometrů opotřebovává. Opotřebený, spálený a zanesený olej může v automatické převodovce způsobit poškození, kvůli kterým může vaše automatická převodovka vykazovat problémy.

Kdy měnit olej v automatické převodovce?
Jak často měnit olej v automatické převodovce? Olej v automatické převodovce je ideální měnit v pravidelných intervalech v rozmezí 30 - 60 000 kilometrů / 5 let a další výměna se řídí stylem provozu vozidla. Například při zvýšené zátěži automatické převodovky by se měl interval výměny zkrátit na 30 000 km (auto s vlekem). 45 000 km taxi služby.

Jak olej v automatické převodovce vyměnit?
Jednou z největších pověr, které se týkají výměny oleje v automatické převodovce je ta, že výměnu zvládne každý domácí kutil nebo automechanik u sebe v garáži. Ke správné výměně je totiž potřeba speciální vybavení a bez něj není výměna efektivní.

K výměně oleje je potřeba automatická plnička automatických převodovek, která nejen že olej do převodovky napustí, ale zároveň propláchne celý systém, aby jste měli jistotu že byla vyměněna kompletní olejová náplň.

V případě zájmu o servis Vašeho automobilu nás neváhejte kontaktovat: T: + 420 776 14 14 73 nebo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.